| Customization: | Available |
|---|---|
| Usb Number: | 0 |
| Usage: | Car Charge |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Voltage | 210-230V AC |
| Input frequency | 47-63Hz |
| Service life | 20000times |
| Environment temperature | -40ºC~+80ºC |
| Relative humidity | 0-95%non-condensing |
| Maximum altitude | <2000m |
| Cooling | Natural air cooling |
| Standby power consumption | <8W |
| Certificate | CE |

